"Moda inspirowana charakterem lokalnych społeczności Warszawy" - artykuł o nas w nowawarszawa.pl
6.jpg

Moda XXI wieku to nie tyle narzucona z góry estetyka, co raczej źródło inspiracji i punkt wyjścia do własnych, dowolnych kreacji. W zalewie propozycji z sieciowych sklepów w coraz większym stopniu pragniemy podkreślać nie tylko własny styl, ale również przekonania i upodobania. - od tych słów zaczyna się artykuł o nas, jako lokalnej marce, który możecie przeczytać na łamach portalu Nowa Warszawa.


link do artykułu: Moda inspirowana charakterem lokalnych społeczności Warszawy


Realizując pierwsze projekty chcieliśmy podkreślić przywiązanie do naszych ulubionych miejsc oraz niepowtarzalny charakter Warszawy i jej lokalnych społeczności. Minimalistyczny haft na bluzie nawiązuje do neonów rozświetlających wieczorną Warszawę i nadających jej wyjątkowy klimat. Niektóre z nich zdobią szyldy warszawskich punktów usługowych od czasów Zimnej wojny! Wzór WWA powstał również z inspiracji kontrastami stolicy, w której nowoczesne wieżowce stykają się z wielką płytą, a nowoczesne bulwary z dziką plażą po prawobrzeżnej stronie Wisły. Bluza WWA Hoodie powstała dzięki fascynacji Warszawą i jej niepowtarzalnym klimatem.Jednym z wiodących trendów w modzie ostatnich lat jest wyrażanie swojej osobowości i podkreślanie indywidualizmu – poprzez noszone ubrania i dodatki. Bawimy się stylami, a eklektyzm na dobre zagościł w modowym alfabecie. Przewidział to już japoński projektant Kenzo, który w latach 70. XX wieku twierdził: “W przyszłości, chcąc być modnym, każdy będzie się ubierał, jak chce”. Z drugiej jednak strony pragniemy poczucia przynależności do określonych grup i identyfikowania się z nimi - czytamy dalej w artykule.

W propozycjach naszych produktów staramy się odpowiadać na potrzeby związane z wyrażaniem indywidualizmu i osobowości - projektujemy ubrania z niebanalnym wzornictwem, w małych seriach, co sprawia, że są unikatowe. Jednocześnie nasze projekty mają podkreślać przynależność do wyjątkowych, lokalnych społeczności i przywiązanie do charakterystycznych dla nich miejsc.

Nasze kolekcje dedykowane dzielnicom Warszawy - Mokotów i Żoliborz, nawiązują do ich różnorodności, zabytków i klimatycznych knajp i charakterystycznej architektury. Z tych serii proponujemy koszulki oraz maski.

Chmura tagów
Artykuły
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl