Personalizowane bluzy na zamówienie od Twentee
22.jpg

Wiecie, że robimy szkolne bluzy, koszulki i inne akcesoria na zamówienie? Kierując się naszą misją pragniemy łączyć lokalne społeczności, nie tylko oferując nasze stałe linie ubrań. Dlatego proponujemy również współpracę przy realizacji szkolnych bluz, koszulek i akcesoriów na zamówienie. Produkujemy również personalizowane bluzy dla firm i organizacji. Jeżeli jesteś częścią lokalnej społeczności i chcesz to pokazać, zerknij na naszą ofertę!

Bluzy szkolne tworzymy współpracując z polskimi zakładami i utalentowanymi projektantami. Zawsze chcemy pokazać wyjątkowy charakter szkoły, z którą współpracujemy, dlatego najpierw poznajemy jej klimat. Dzięki temu, w cenie zamówienia, możemy zaprojektować unikalny, spersonalizowany wzór, oddający charakter szkoły. Bluzy dla szkół są świetną metodą na zintegrowanie uczniów, promocję i budowanie prestiżu szkoły. Dobrze zaprojektowane bluzy spowodują, że lokalna społeczność z dumą będzie reprezentować swoją szkołę. Dla uczniów to też niezapomniana pamiątka!

Szkolne koszulki są ciekawą alternatywą lub dodatkiem do bluz szkolnych i cieszą się coraz większą popularnością. Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Chmura tagów
Artykuły
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl