O nas

 

 

Marka Twentee to koncept modowy, inspirowany siłą przywiązania do naszych ulubionych miejsc i lokalnych społeczności. Realizując projekty pokazujemy, co nas łączy!

 twentee to nas łączy

 

Naszą misją jest wzmacnianie więzi wśród lokalnych społeczności, zwrócenie uwagi na ich unikatowy charakter. W ten sposób powstały nasze pierwsze projekty – Żoliborz i Mokotów, które pokochaliśmy za różnorodność, zieleń, zabytki, ukryte klimatyczne kafejki i mnóstwo inicjatyw kulturalnych. Obecnie pragniemy przedstawić nowe projekty, które będziemy rozwijać.

 czarna koszulka żoliborz i czarna koszulka mokotów

 

Nasze produkty mają krótkie serie, nie spotkasz ich w sieciówkach. Zostały zaprojektowane, by podkreślać przynależność i przywiązanie do miejsc, które kochamy.

 

________________________________________ 

Świadomość ekologiczna w Twentee

Maksymalnie ograniczamy zużycie plastiku. Większość naszych produktów pakujemy w ekologiczne, tekturowe pudełka, które są zaprojektowane specjalnie dla Twentee, z myślą o zminimalizowaniu ilości użytego kleju.

 

________________________________________ 

Wyróżnia nas lokalność!

Poza współpracą z lokalnymi projektantami i zakładami, staramy się angażować okolicznych przedsiębiorców na każdym etapie produkcji. Na przykład opakowania do naszych detalicznych produktów tworzone są przez niewielką, rodzinną firmę introligatorską.

 

 twentee w mediach

 

nowawarszawa.pl - Moda inspirowana charakterem lokalnych społeczności Warszawy

onet.pl - Bluzy polskich marek. Postaw na sportowy styl. Przegląd ofert

 

 

 

 

Zapraszamy do Twentee!

 

Artykuły
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl